Neohodnotené
MeoHunter B 10x42
- Skvelý pomer ceny a kvality
- Nízka hmotnosť
| Kategória: | Meopta |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8594050737334 |
Popis
Objavte krásy prírody v novom svetle s ďalekohľadmi MeoHunter B. Táto novinka v našej ponuke prináša fascinujúce pohľady vďaka kvalitnému optickému systému, ktorý verne vykreslí každý detail a farbu.
Či už sa vydáte do skál alebo hlbokých lesov, horčíkové telo ďalekohľadu vás nesklame svojou ľahkosťou, zatiaľ čo gumové armovanie ho ochráni pred všetkými nástrahami divočiny.
| Použitie ďalekohľadu: | Turistika |
| Veľkosť objektívu: | 42 mm |
| Zväčšenie: | 10 x |
| Zorné pole (°): | 6,0 |
| Zorné pole (m/1000m): | 105 |
| Vzdialenosť výstupnej pupily: | 15 mm |
| Minimálna pozorovacia vzdialenosť: | 3,0 m |
| Priemer výstupnej pupily: | 4,2 mm |
| Svetelná priepustnosť: | -- |
| Interpupilárna vzdialenosť: | 58-74 mm |
| Dioptrická korekcia: | +/- 4 D |
| Dĺžka: | 143-151,5mm |
| Šírka pri vzdialenosti očí 65 mm: | 125 |
| Hmotnosť (bez krytiek a popruhu): | 765 g |
| Statívový svit: | 1/4" |
