Neohodnotené
MeoHunter B 8x42
- Skvelý pomer ceny a kvality
- Nízka hmotnosť
| Kategória: | Meopta |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8594050737341 |
Popis
Objavte krásy prírody v novom svetle s ďalekohľadmi MeoHunter B. Táto novinka v našej ponuke prináša fascinujúce pohľady vďaka kvalitnému optickému systému, ktorý verne vykreslí každý detail a farbu.
Či už sa vydáte do skál alebo hlbokých lesov, horčíkové telo ďalekohľadu vás nesklame svojou ľahkosťou, zatiaľ čo gumové armovanie ho ochráni pred všetkými nástrahami divočiny.
| Použitie ďalekohľadu: | Turistika |
| Veľkosť objektívu: | 42 mm |
| Zväčšenie: | 8 x |
| Zorné pole (°): | 7,5 |
| Zorné pole (m/1000m): | 131 |
| Vzdialenosť výstupnej pupily: | 17 mm |
| Minimálna pozorovacia vzdialenosť: | 2,5 m |
| Priemer výstupnej pupily: | 5,2 mm |
| Svetelná priepustnosť: | -- |
| Interpupilárna vzdialenosť: | -- |
| Dioptrická korekcia: | +/- 4 D |
| Dĺžka: | 143-151,5mm |
| Šírka pri vzdialenosti očí 65 mm: | 125 mm |
| Hmotnosť (bez krytiek a popruhu): | 785 g |
| Statívový svit: | 1/4" |
