Neohodnotené
MeoHunter R5 3-15x50 SFP RD
- Bezkonkurenčný pomer ceny, kvality a optických vlastností
- Široké zorné pole, 5x zoom, nastavenie paralaxy od 10 m
- Hliníkové krytky flip-off súčasťou balenia
| Kategória: | OPTIKA / TERMOVÍZIE |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvoľte variant |
Bezkonkurenčný pomer ceny, kvality a optických vlastností
- Široké zorné pole, 5x zoom, nastavenie paralaxy od 10 m
- Hliníkové krytky flip-off súčasťou balenia
Zamerná osnova BDC 3 a 4C
| Vhodný na lov/streľbu: | Každodenné použitie |
| Typ zámernej osnovy: | Osvetlená |
| Poloha zámernej osnovy: | SFP (2. ohnisková rovina) |
| Zväčšenie: | 3-15x |
| Objektiv: | 50 mm |
| Závit pro filtr objektivu: | |
| Rozměr hlavního tubusu: | 30 mm |
| Priemer výstupnej pupily: | |
| Vzdialenost výstupnej pupily: | 95-98 mm |
| Zorné pole (°): | 7,1-1,4 |
| Zorné pole (m/100m): | 12,4-2,4 |
| Dioptrický rozsah okuláru: | +2,0/-3,0 D |
| Svetelná priepustnost denní: | 84% |
| Svetelná priepustnost sumraková: | |
| Sumrakový faktor: | |
| Rektifikační rozsah (MIL): | 0,1 |
| Rektifikační rozsah (MOA): | 0,34 |
| Rektifikační krok (cm / 100m): | 1 |
| Rektifikační rozsah (MIL): | 26,2 |
| Rektifikační rozsah (MOA): | 90 |
| Rektifikační rozsah (cm / 100m): | 262 |
| Korekce paralaxy: | 10m -nekonecno |
| Dlžka: | 340 mm |
| Hmotnosť: | 665 g |
Ideálna voľba pre začínajúcich lovcov a strelcov
Do puškohľadu MeoHunter R5 sme preniesli prvky z našich najvyšších radov a počas celej doby vývoja sme kládli maximálny dôraz na pomer kvality a ceny. MeoHunter R5 má najobľúbenejší typ loveckého zámerného obrazca 4C a BDC 3 s možnosťou pokročilého nastavenia intenzity jasu a je možné ich použiť aj v kombinácii s nočným videním či termovíziou.
Súčasťou balenia je:
- puškohľad
- hliníkové flip-off krytky objektívu a okulára
- batéria Li 3V CR 2032
- kľúč pre krytku batérie, rektifikáciu
- optická utierka
- návod na použitie
LINK PDF MeoHunter R5 3-15x50 SFP RD
