Neohodnotené
MeoPro 80 HD priamy
Kvalitné spektív s integrovaným okulárom
| Kategória: | Meopta |
|---|---|
| Záruka: | 10 rokov |
| EAN: | 8594050735781 |
Popis
Spektív MeoPro® 80 HD ponúka vysoko kvalitný obraz za rozumnú cenu.
Objektív má priemer 80 mm a je opatrený fluoridovými sklami.
Spektív má integrovaný okulár s variabilným zväčšením 20 až 60 x.
Spektív má kompaktné magnéziové telo s rovným okulárom, je vodotesný a plnený inertným plynom, ktorý zabraňuje jeho vnútornému zahmlievaniu.
| Optický priemer objektívu: | 80 mm |
| Zväčšenie: | 20-60x |
| Zorné pole (°): | 2,06-1,26 |
| Zorné pole (m/1000m): | 35,9-21,9 |
| Vzdialenosť výstupnej pupily: | 18,5 mm |
| Priemer výstupnej pupily: | 4,05-1,4 m |
| Minimálna pozorovacia vzdialenosť: | 6 m |
| Počet optických prvkov: | 8 |
| Statívový závit: | 1/4-20 |
| Dĺžka tela: | 364 mm |
| Hmotnosť tela: | 1927 g |
| Min. prevádzková teplota: | -25 °C |
| Max. prevádzková teplota: | 55 °C |
| Min. skladovacia teplota: | -40 °C |
| Max. skladovacia teplota: | 70 °C |
| Vodotesnosť: | 2 m |
| Svetelná priepustnosť denná: | 90 % |
| Svetelná priepustnosť súmraková: | -- |
