Neohodnotené
MeoPro Air
Ďalekohľady MeoPro Air prináša nový ergonomický tvar, ktorý skvele padne do ruky.
O perfektný obraz sa stará optický systém, ktorý využíva fluoridové HD komponenty.
| Kategória: | Meopta |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8594050736313 |
Popis
- Prémiová európska optika
- Horčíkové telo
- Gumové armovanie
- HD optický systém
- Dizajn s otvoreným mostíkom (tzv. open-hinge)
- Ostrenie a dioptrická korekcia v jednom točítku
- Horčíkové telo s gumovým armovaním má moderný vzhľad a vďaka ergonomickému tvaru s otvoreným mostíkom výborne padne do ruky.
- Optický systém, ktorý využíva fluoridové HD optické komponenty, prináša ostrý obraz v najvyššej kvalite. Binokuláre MeoPro Air sú mimoriadne odolné proti vlhkosti, prachu, rozdielom teplôt a nárazom.
Súčasťou balenia ďalekohľadu je taška, popruh na krk a krytky.
| Použitie ďalekohľadu: | Za šera, Turistika, Pozorovanie vtáctva |
| Veľkosť objektívu: | 42 mm |
| Zväčšenie: | 8 x |
| Zorné pole (°): | 8,0 |
| Zorné pole (m/1000m): | 140 |
| Vzdialenosť výstupnej pupily: | 22 mm |
| Minimálna pozorovacia vzdialenosť: | 2,3 m |
| Priemer výstupnej pupily: | 5,0 mm |
| Svetelná priepustnosť: | 83% |
| Interpupilárna vzdialenosť: | 57-74 mm |
| Dioptrická korekcia: | +/- 4 D |
| Dĺžka: | 157 mm |
| Šírka: | 129 mm |
| Hĺbka: | 63 mm |
| Hmotnosť (bez krytiek a popruhu): | 785 g |
