Neohodnotené
MeoPro R5 4-20x50 SFP RD
- Univerzálna optika pre lovcov i športových strelcov
- Funkcia zero reset
- Nastavenie paralaxy od 10 yd
| Kategória: | MeoPro R5 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8594050737327 |
- Univerzálna optika pre lovcov i športových strelcov
- Funkcia zero reset
- Nastavenie paralaxy od 10 yd
Zamerná osnova BDC 3
| Vhodný na lov/streľbu: | Každodenné použitie |
| Typ zámernej osnovy: | Osvetlená |
| Poloha zámernej osnovy: | SFP (2. ohnisková rovina) |
| Zväčšenie: | 4-20x |
| Objektiv: | 50 mm |
| Závit pro filtr objektivu: | |
| Rozměr hlavního tubusu: | 25,4 mm |
| Priemer výstupnej pupily: | |
| Vzdialenost výstupnej pupily: | 90 mm |
| Zorné pole (°): | 5,32-1,08 |
| Zorné pole (m/100m): | 9,3-1,87 |
| Dioptrický rozsah okuláru: | +2,0/-2,0 D |
| Svetelná priepustnost denní: | 89% |
| Svetelná priepustnost sumraková: | |
| Sumrakový faktor: | |
| Rektifikační krok (cm / 100m): | 0,7 |
| Rektifikační rozsah (MOA): | 60 |
| Rektifikační rozsah (cm / 100m): | 175 |
| Korekce paralaxy: | 10yd -nekonecno |
| Dlžka: | 349,5 mm |
| Hmotnosť: | 660 g |
Puškohľady MeoPro R5 boli vyvinuté tak, aby poľovníkom a športovým strelcom poskytli kombináciu kvalitnej optiky, jednopalcového tubusu a päťnásobného zoomu. Vďaka svojim vlastnostiam je taktiež ideálnou voľbou pre montáž na malorážku či vetrovku. MeoPro R5 prináša skvelý pomer kvality a ceny.
Súčasťou balenia je:
- puškohľad
- krytky objektívu a okulára
- batéria Li 3V CR 2032
- kľúč pre krytku batérie, rektifikáciu
- optická utierka
- návod na použitie
LINK PDF MeoPro R5 4-20x50 SFP RD
