Neohodnotené
MeoPro R6 1-6x24 SFP RD
- Vynikajúci pomer ceny a kvality
- 6násobný rozsah zväčšenia
- Široká škála využitia
- Hliníkové krytky flip-off súčasťou balenia
| Kategória: | MeoPro R6 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvoľte variant |
- Vynikajúci pomer ceny a kvality
- 6násobný rozsah zväčšenia
- Široká škála využitia
- Hliníkové krytky flip-off súčasťou balenia
Zamerná osnova 4C a KDot 2
| Vhodný na lov/streľbu: | LPVO |
| Typ zámernej osnovy: | Osvetlená |
| Poloha zámernej osnovy: | SFP (2. ohnisková rovina) |
| Zväčšenie: | 1-6x |
| Objektiv: | 24 mm |
| Závit pro filtr objektivu: | -- |
| Rozměr hlavního tubusu: | 30 mm |
| Priemer výstupnej pupily: | -- |
| Vzdialenost výstupnej pupily: | 90 mm |
| Zorné pole (°): | 20,7-3,6 |
| Zorné pole (m/100m): | 36,5-6,3 |
| Dioptrický rozsah okuláru: | +2,0/-2,0 D |
| Svetelná priepustnost: | 90% |
| Svetelná priepustnost sumraková: | -- |
| Sumrakový faktor: | -- |
| Rektifikační krok (MOA): | 0,5 |
| Rektifikační krok (cm / 100m): | 1,5 |
| Rozsah korekcie (MOA): | 120 |
| Rozsah korekcie (cm / 100m): | 349 |
| Korekce paralaxy: | nie |
| Dlžka: | 256 mm |
| Hmotnosť: | 620 g |
Popis
Model MeoPro R6 1-6x24 SFP RD so zámernou osnovou 4C a KDOT 2 dodávame s nízkymi točidlami rektifikácie.
Kvalita bez kompromisov
Puškohľady MeoPro R6 sú navrhnuté tak, aby lovcom a športovým strelcom priniesli špičkové optické a mechanické vlastnosti za priaznivú cenu. Rad puškohľadov MeoPro R6 spája výkonnosť, spoľahlivosť a šesťnásobný rozsah zväčšenia pre rôzne typy použitia.
Súčasťou balenia je:
- puškohľad
- krytky objektívu a okulára
- batéria Li 3V CR 2032
- kľúč pre krytku batérie, rektifikáciu
- imbus kľúč 1,3 pre nastavenie ZEROSTOP
- optická utierka
- návod na použitie
