Neohodnotené
MeoPro R6 3-18x50 SFP
- Vynikajúci pomer ceny a kvality
- 6násobný rozsah zväčšenia
- Široká škála využitia
- Hliníkové krytky flip-off súčasťou balenia
| Kategória: | Meopta |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8594050737181 |
- Vynikajúci pomer ceny a kvality
- 6násobný rozsah zväčšenia
- Široká škála využitia
- Hliníkové krytky flip-off súčasťou balenia
Zamerná osnova Z-Plex
| Vhodný na lov/streľbu: | Každodenné použitie |
| Typ zámernej osnovy: | Neosvetlená |
| Poloha zámernej osnovy: | SFP (2. ohnisková rovina) |
| Zväčšenie: | 3-18x |
| Objektiv: | 50 mm |
| Závit pro filtr objektivu: | -- |
| Rozměr hlavního tubusu: | 30 mm |
| Priemer výstupnej pupily: | -- |
| Vzdialenost výstupnej pupily: | 90 mm |
| Zorné pole (°): | 6,4-1,1 |
| Zorné pole (m/100m): | 11,2-1,9 |
| Dioptrický rozsah okuláru: | +2,0/-2,0 D |
| Svetelná priepustnost: | 90% |
| Svetelná priepustnost sumraková: | -- |
| Sumrakový faktor: | -- |
| Rektifikační krok (MOA): | 0,25 |
| Rektifikační krok (cm / 100m): | 0,7 |
| Rozsah korekcie (MOA): | 90 |
| Rozsah korekcie (cm / 100m): | 262 |
| Korekce paralaxy: | 10yd - nekonečno |
| Dlžka: | 371 mm |
| Hmotnosť: | 800 g |
Popis
Kvalita bez kompromisov
Puškohľady MeoPro R6 sú navrhnuté tak, aby lovcom a športovým strelcom priniesli špičkové optické a mechanické vlastnosti za priaznivú cenu. Rad puškohľadov MeoPro R6 spája výkonnosť, spoľahlivosť a šesťnásobný rozsah zväčšenia pre rôzne typy použitia.
Súčasťou balenia je:
- puškohľad
- krytky objektívu a okulára
- batéria Li 3V CR 2032
- kľúč pre krytku batérie, rektifikáciu
- imbus kľúč 1,3 pre nastavenie ZEROSTOP
- optická utierka
- návod na použitie
