Neohodnotené
MeoSport 8x25
Kedykoľvek po ruke...
| Kategória: | Meopta |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8594050733039 |
Popis
Nový vreckový ďalekohľad MeoSport 8x25 poskytuje skvelú možnosť pozorovať všetky krásy a zaujímavosti sveta kedykoľvek je to žiaduce – vďaka príjemnej veľkosti a váhe je možné mať ho stále pri sebe.
Vodotesný do hĺbky jedného metra, prachotesný, odolný voči vnútornému oroseniu - MeoSport 8x25 je ideálnym spoločníkom pre každého, kto túži získať Lepší pohľad na svet.
Súčasťou balenia ďalekohľadu je taška, popruh na krk a krytky.
| Použitie ďalekohľadu: | Turistika |
| Veľkosť objektívu: | 25 mm |
| Zväčšenie: | 8 x |
| Zorné pole (°): | 6,3 |
| Zorné pole (m/1000m): | 110 |
| Vzdialenosť výstupnej pupily: | 18 mm |
| Minimálna pozorovacia vzdialenosť: | 3,0 m |
| Priemer výstupnej pupily: | 3,2 mm |
| Svetelná priepustnosť: | 73% |
| Svetelná priepustnost súmraková: | 71% |
| Súmrakový faktor: | 14,1 |
| Interpupilárna vzdialenosť: | 55-74 mm |
| Dioptrická korekcia: | +/-3 D |
| Dĺžka: | 111 mm |
| Šírka: | 112 mm |
| Hĺbka: | 45 mm |
| Hmotnosť (bez krytiek a popruhu): | 390 g |
