Neohodnotené
MeoStar B1 Plus
Špičková optika do horších svetelných podmienok.
Modernizovaný dizajn úspešnej série ďalekohľadov
| Kategória: | Meopta |
|---|---|
| Záruka: | 10 rokov |
| EAN: | 8594050736290 |
Popis
Ďalekohľady MeoStar B1 Plus predstavujú vrchol prémiovej európskej optiky od spoločnosti Meopta. Vychádza z nášho úspešného modelu B1/B1.1 s uzamykateľnou dioptrickou korekciou. B1 Plus ponúka ešte ostrejší obraz a vyšší optický výkon. Prepracované vonkajšie gumové armovanie poskytuje užívateľovi pevnejšiu priľnavosť, tvarovanú tak, aby v teréne lepšie a pohodlne padla do ruky.
- Prémiová európska optika
- HD/ED + optický systém **
- Telo z hliníkovej zliatiny
- Vrstvy MeoBright pre optimálnu svetelnú priepustnosť
- Fluoridové HD šošovky pri modeloch 10x42, 12x50 a 15x56
- Zámok dioptrickej korekcie
- Ergonomicky navrhnuté gumové armovanie
12x50 - Určený na pozorovanie drobných detailov alebo veľmi vzdialených cieľov.
Súčasťou balenia ďalekohľadu je taška, popruh na krk a krytky.
| Použitie ďalekohľadu: | Za šera, Pozorovanie vtáctva |
| Veľkosť objektívu: | 50 mm |
| Zväčšenie: | 12 x |
| Zorné pole (°): | 5,3 |
| Zorné pole (m/1000m): | 93 |
| Vzdialenosť výstupnej pupily: | 15 mm |
| Minimálna pozorovacia vzdialenosť: | 3,4 m |
| Priemer výstupnej pupily: | 4,2 mm |
| Svetelná priepustnosť: | 88% |
| Interpupilárna vzdialenosť: | 56-74 mm |
| Dioptrická korekcia: | +/- 3 D |
| Výška: | 173 mm |
| Šírka: | 139 mm |
| Hĺbka: | 59 mm |
| Hmotnosť (bez krytiek a popruhu): | 1070 g |
