Neohodnotené
MeoStar R2 1.7-10x42 RD
- Excelentné optické vlastnosti
- Vyniká v zhoršených svetelných podmienkach
- Osvetlenie zámerného kríža
| Kategória: | Meopta |
|---|---|
| Záruka: | 10 rokov |
| EAN: | Zvoľte variant |
- Excelentné optické vlastnosti
- Vyniká v zhoršených svetelných podmienkach
- Osvetlenie zámerného kríža
| Vhodný na lov/streľbu: | Každodenné použitie |
| Typ zámernej osnovy: | Osvetlená |
| Poloha zámernej osnovy: | SFP (2. ohnisková rovina) |
| Zväčšenie: | 1,7-10x |
| Objektiv: | 42 mm |
| Závit pro filtr objektivu: | M46x0.75 |
| Rozměr hlavního tubusu: | 30 mm |
| Priemer výstupnej pupily: | 11,1-4,2 mm |
| Vzdialenost výstupnej pupily: | 98-94 mm |
| Zorné pole (°): | 12,50-2,10 |
| Zorné pole (m/100m): | 21,9-3,7 |
| Dioptrický rozsah okuláru: | +/- 3 D |
| Svetelná priepustnost denní: | 94,5% |
| Svetelná priepustnost sumraková: | 92% |
| Sumrakový faktor: | 8,4-20,5 |
| Rektifikační krok (cm / 100m): | 0,7 |
| Rektifikační rozsah (MOA): | 88 |
| Rektifikační rozsah (cm / 100m): | 256 |
| Korekce paralaxy: | ne |
| Dlžka: | 328 mm |
| Hmotnosť: | 576 g |
Či už sa vyberiete na lov do vysokých hôr alebo do hlbokých lesov, šesťnásobný zoom, vysoká svetelná priepustnosť a kompatný dizajn tohto univerzálneho puškohľadu MeoStar R2 1,7-10x42 vždy plne uspokojí požiadavky a v mnohých ohľadoch predčí vaše očakávania.
LINK PDF MeoStar R2 1.7-10x42 RD
