Neohodnotené
MeoStar R2 2.5-15x56 RD
- Excelentné optické vlastnosti
- Vyniká v zhoršených svetelných podmienkach
- Osvetlenie zámerného kríža
| Kategória: | Meopta |
|---|---|
| Záruka: | 10 rokov |
| EAN: | 8594050732896 |
- Excelentné optické vlastnosti
- Vyniká v zhoršených svetelných podmienkach
- Osvetlenie zámerného kríža
| Vhodný na lov/streľbu: | Každodenné použitie |
| Typ zámernej osnovy: | Osvetlená |
| Poloha zámernej osnovy: | SFP (2. ohnisková rovina) |
| Zväčšenie: | 2,5-15x |
| Objektiv: | 56 mm |
| Závit pro filtr objektivu: | M59x0.75 |
| Rozměr hlavního tubusu: | 30 mm |
| Priemer výstupnej pupily: | 11,2-3,8 mm |
| Vzdialenost výstupnej pupily: | 97-95 mm |
| Zorné pole (°): | 8,50-1,42 |
| Zorné pole (m/100m): | 14,9-2,5 |
| Dioptrický rozsah okuláru: | +/- 3 D |
| Svetelná priepustnost denní: | 94,5% |
| Svetelná priepustnost sumraková: | 92% |
| Sumrakový faktor: | 11,8-29,0 |
| Rektifikační krok (cm / 100m): | 0,7 |
| Rektifikační rozsah (MOA): | 60 |
| Rektifikační rozsah (cm / 100m): | 175 |
| Korekce paralaxy: | ne |
| Dlžka: | 352 mm |
| Hmotnosť: | 650 g |
Puškohľady s väčšími priemermi objektívu sú najvhodnejšie pre aktivity vyžadujúce istotu zásahu na dlhšiu vzdialenosť, a to aj za svitania, súmraku alebo dažďa. Meostar R2 2,5-15x56 RD poskytuje vďaka vrstvám MeoLux mimoriadnu svetelnú priepustnosť, ktorá z neho robí skutočne výkonného pomocníka každého lovca. Šesťnásobný zoom významne prispeje k čistému a presnému zásahu.
LINK PDF MeoStar R2 2.5-15x56 RD
