Neohodnotené
MeoStar S1 Širokouhlý Okulár 30x WA-R
Širokouhlý okulár pre MeoStar S1 a TGA s diaľkomernou stupnicou
| Kategória: | Meopta |
|---|---|
| Záruka: | 10 rokov |
| EAN: | 8594050731196 |
Popis
Širokouhlý okulár 30x je univerzálne použiteľný ku všetkým pozorovacím spektívom radu MeoStar S1 a tiež pre ďalekohľad TGA 75.
Prináša veľmi ostrý obraz v celej šírke zorného poľa (subjektívne 66°, tj 38m/1000m). Pre zvýšenie užívateľského komfortu je vybavený zhrňovacou očnicou.
Tento model je vybavený zámerným krížom - diaľkomernou stupnicou.
| Zväčšenie: | 30x |
| Ohnisková vzdialenosť objektívu: | 11 mm |
| Zorné pole (°): | 2,14 |
| Zorné pole (m/1000m): | 37,4 |
| Vzdialenosť výstupnej pupily: | 16,8 mm |
| Priemer výstupnej pupily: | -- |
| Počet optických prvkov: | 6/4 |
| Dĺžka okulára: | 76 mm |
| Hmotnosť okulára: | 105 g |
| Min. prevádzková teplota: | -25 °C |
| Max. prevádzková teplota: | 55 °C |
| Min. skladovacia teplota: | -40 °C |
| Max. skladovacia teplota: | 70 °C |
| Vodotesnosť: | 1 m |
| Svetelná priepustnosť denná: | 95% |
| Svetelná priepustnosť súmraková: | -- |
