Neohodnotené
MeoStar S2 Okulár 20-70x
Okulár pre MeoStar S2, vhodný na pozorovanie na strelnici.
| Kategória: | Meopta |
|---|---|
| Záruka: | 10 rokov |
| EAN: | 8594050732070 |
Popis
SVariabilný okulár Meopta 20-70x umožňuje pozorovať najjemnejšie detaily na veľmi dlhé vzdialenosti.
Pri zväčšení 20x má subjektívne zorné pole 45°, pri zväčšení 70x je subjektívne zorné pole 63°.
Vodotesný, plnený inertným plynom. Rýchloupínacia bajonetová montáž so zámkom a výsuvná očnica zvyšujú užívateľský komfort.
Kompatibilné Spektív MeoStar S2 82 HD. Okuláre so zväčšením 20-70x alebo širokouhlý 30-60x.
| Zväčšenie: | 20-70x |
| Ohnisková vzdialenosť objektívu: | 21,8-6,3 mm |
| Zorné pole (°): | 2,35-0,93 |
| Zorné pole (m/1000m): | 41-16,2 |
| Vzdialenosť výstupnej pupily: | 18 mm |
| Priemer výstupnej pupily: | 4,1-1,16 m |
| Počet optických prvkov: | 12/8 |
| Dĺžka okulára: | 118 mm |
| Hmotnosť okulára: | 337 g |
| Min. prevádzková teplota: | -25 °C |
| Max. prevádzková teplota: | 55 °C |
| Min. skladovacia teplota: | -40 °C |
| Max. skladovacia teplota: | 70 °C |
| Vodotesnosť: | 1 m |
| Svetelná priepustnosť denná: | 92% |
| Svetelná priepustnosť súmraková: | 88% |
