Optika5 4-20x50 SFP
MeoPro Optika5 je nový rad puškohľadov. Rovnako ako jej predchodkyňa (rada MeoPro)
| Kategória: | OPTIKA / TERMOVÍZIE |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8594050736450 |
Popis
Verzia 4-20x50 RD má osvetlenú zámernú osnovu. Balistické točítka majú korekciu v MOA a sú vybavené funkciou zero-reset. Model 2-10x42 je ponúkaný s fixnou paralaxou alebo vo verzii PA s nastaviteľnou od 9 m do nekonečna. U modelov 3-15x44 a vyšších sú puškohľady vybavené korekciou paralaxy od 9 m do nekonečna. Puškohľady z radu MeoPro Optika5 sú v rámci portfólia Meopty cenovo najdostupnejšie, avšak pri zachovaní vynikajúcej kvality.
MeoPro Optika5 je nový rad puškohľadov. Rovnako ako jej predchodkyňa (rada MeoPro) je inšpirovaná americkými poľovníckymi tradíciami.
Puškohľady MeoPro Optika5 boli vyvinuté tak, aby lovcom a strelcom poskytli kombináciu kvalitnej optiky, jednopalcového tubusu a 5násobného zoomu.
Vlastnosti:
- 1" (25,4 mm) tubus
- Zámerné osnovy v 2. ohniskovej rovine (SFP)
- 5x zoom
- Točiatka s funkciou zero-reset
- 1/4 MOA hodnota kľuku
- MeoDrop (TM)
- MeoBright (TM)
- Páčka na reguláciu zväčšenia
Zamerná osnova Z-Plus
| Vhodný na lov/streľbu: | Vhodny / Šport dlhe vzdialenosti |
| Typ zámernej osnovy: | Neosvetlená |
| Poloha zámernej osnovy: | SFP (2. ohnisková rovina) |
| Zväčšenie: | 4-20x |
| Objektiv: | 50 mm |
| Závit pro filtr objektivu: | M55x0.75 |
| Rozměr hlavního tubusu: | 25,4 mm |
| Priemer výstupnej pupily: | -- |
| Vzdialenost výstupnej pupily: | 92-88 mm |
| Zorné pole (°): | 5,3-1,1 |
| Zorné pole (m/100m): | 9,3-1,9 |
| Dioptrický rozsah okuláru: | +2,0/-2,0 D |
| Svetelná priepustnost: | 91% |
| Svetelná priepustnost sumraková: | -- |
| Sumrakový faktor: | -- |
| Rektifikační krok (cm / 100m): | 0,7 |
| Rozsah korekcie (MOA): | 60 |
| Rozsah korekcie (cm / 100m): | 175 |
| Korekce paralaxy: | 10yd - nekonečno |
| Dlžka: | 343 mm |
| Hmotnosť: | 650 g |
LINK PDF Optika5 4-20x50 SFP
