Neohodnotené
Optika6 1-6x24 RD SFP
Vhodný pre rýchlu športovú streľbu a lov v pohybe.
| Kategória: | OPTIKA / TERMOVÍZIE |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8594050734746 |
Popis
Puškohľad Optika6 1-6x24 je najvhodnejší na použitie pri rýchlej športovej streľbe a pri loveckej streľbe na stredné vzdialenosti.
Dolná medzná hodnota 6násobného rozsahu zväčšenia umožňuje rýchlu reflexívnu streľbu, zatiaľ čo horná medzná hodnota umožňuje ľahké zameriavanie na vzdialenejšie ciele.
Modely s druhou ohniskovou rovinou (SFP) sú vybavené ústrojenstvom na nastavovanie korekcií vplyvu vetra a výšky v prevedení 0,5 MOA so zakrytím.
Zamerná osnova BDC 3
| Vhodný na lov/streľbu: | LPVO / V pohybe |
| Typ zámernej osnovy: | Osvetlená |
| Poloha zámernej osnovy: | SFP (2. ohnisková rovina) |
| Zväčšenie: | 1-6x |
| Objektiv: | 24 mm |
| Závit pro filtr objektivu: | M28.2x0.75 |
| Rozměr hlavního tubusu: | 30 mm |
| Priemer výstupnej pupily: | 10,0-4,0mm |
| Vzdialenost výstupnej pupily: | 90 mm |
| Zorné pole (°): | 20,7-3,6 |
| Zorné pole (m/100m): | 36,5-6,3 |
| Dioptrický rozsah okuláru: | +2,0/-2,0 D |
| Svetelná priepustnost: | 91% |
| Svetelná priepustnost sumraková: | 88% |
| Sumrakový faktor: | 4,9-12,0 |
| Rektifikační krok (MOA): | -- |
| Rektifikační krok (cm / 100m): | 1,5 |
| Rektifikačný rozsah (MOA): | 120 |
| Rektifikačný rozsah (cm / 100m): | 349 |
| Korekce paralaxy: | nie |
| Dlžka: | 256 mm |
| Hmotnosť: | 578 g |
LINK PDF Optika6 1-6x24 RD SFP
