Optika6 2.5-15x44 RD SFP
Lovecký puškohľad na každodenné použitie.
| Kategória: | OPTIKA / TERMOVÍZIE |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvoľte variant |
Popis
Nefalšovaný poľovnícky puškohľad 2.5-15x44 Optika 6 je vybavený krytými vežičkami na vykonávanie korekcií vplyvu vetra a výšky, ktorých robustný kryt zabraňuje nechcenej zmene nastavenia pri rýchlom pohybe.
Nastavenie vykonávané v rektifikačných krokoch 0,25 MOA je ľahko vynulovateľné, vďaka čomu nie je nutné vykonávať nepresné odhadovanie pri streľbe na rôzne vzdialenosti v teréne. Puškohľad 2.5-15x44 Optika 6, ktorý je vybavený zámernými krížmi v druhej ohniskovej rovine (SFP), pričom súčasťou jeho štandardného vybavenia je tiež viacpolohová páčka ovládajúca prstenec pre rýchle vykonávanie zmien zväčšenia. Funkcia nastavovania paralaxy umožňuje strelcovi vykonávať presné zaostrovanie pri streľbe na dlhé vzdialenosti, vďaka čomu niet pochýb o tom, že zámerný bod bude aj bodom zásahu.
Zamerná osnova 4C a BDC 3
| Vhodný na lov/streľbu: | Každonenný lov |
| Typ zámernej osnovy: | Osvetlená |
| Poloha zámernej osnovy: | SFP (2. ohnisková rovina) |
| Zväčšenie: | 2,5-15x |
| Objektiv: | 44 mm |
| Závit pro filtr objektivu: | M48,5x0.75 |
| Rozměr hlavního tubusu: | 30 mm |
| Priemer výstupnej pupily: | 11,0-2,9 |
| Vzdialenost výstupnej pupily: | 90 mm |
| Zorné pole (°): | 4,2-0,70 |
| Zorné pole (m/100m): | 7,6-1,3 |
| Dioptrický rozsah okuláru: | +2,0/-2,0 D |
| Svetelná priepustnost: | 91% |
| Svetelná priepustnost sumraková: | 88% |
| Sumrakový faktor: | 10,5-25,7 |
| Rektifikační krok: | 0,7 |
| Rektifikačný rozsah (MOA): | 70 |
| Rektifikačný rozsah (cm / 100m): | 204 |
| Korekce paralaxy: | 10yd - nekonecno |
| Dlžka: | 359 mm |
| Hmotnosť: | 772 g |
LINK PDF Optika6 2.5-15x44 RD SFP
