Optika6 4.5-27x50 RD FFP
Puškohľad pre streľbu a lov na veľké vzdialenosti s krížom v 1. ohniskovej rovine.
| Kategória: | Optika6 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8594050735675 |
Popis
Ak sa snažíte neustále posúvať svoje vlastné limity pri streľbe z guľovnice na dlhé vzdialenosti, ponúkne vám puškohľad Optika 6 4.5-27x50 všetky funkcie a vlastnosti, ktoré potrebujete.
Všetky modely puškohľadu Optika 6 4.5-27x50 sú vybavené voľne prístupným, vynulovateľným ústrojenstvom na nastavovanie korekcií vplyvu vetra a taktiež voľne prístupným, zaistiteľným ústrojenstvom na nastavovanie výškových korekcií, ktoré je opatrené nulovou zarážkou.
Zámerné kríže v prevedení MIL sa vyznačujú možnosťou nastavovania v rektifikačných krokoch po 0,1 miliradiáne, zatiaľ čo zámerné kríže v prevedení MOA umožňujú vykonávanie rektifikačných krokov v intervale 0,25 MOA. Model 4.5-27x50 je k dispozícii so zámernými krížmi s osvetlením a je vybavený funkciou nastavovania korekcie paralaxy a štvorpolohovou páčkou ovládajúcou prstenec pre rýchle vykonávanie zmien zväčšenia.
Puškohľad má zámernú osnovu v 1. ohniskovej rovine (označenie FFP).
Zamerná osnova Mil Dot
| Vhodný na lov/streľbu: | Vhodny / Šport dlhe vzdialenosti |
| Typ zámernej osnovy: | Osvetlená |
| Poloha zámernej osnovy: | FFP (1. ohnisková rovina) |
| Zväčšenie: | 4,5-27x |
| Objektiv: | 50 mm |
| Závit pro filtr objektivu: | M55x0.75 |
| Rozměr hlavního tubusu: | 30 mm |
| Priemer výstupnej pupily: | 9,5-1,9 mm |
| Vzdialenost výstupnej pupily: | 90 mm |
| Zorné pole (°): | 4,2-0,7 |
| Zorné pole (m/100m): | 7,3-1,2 |
| Dioptrický rozsah okuláru: | +2,0/-2,0 D |
| Svetelná priepustnost: | 91% |
| Svetelná priepustnost sumraková: | -- |
| Sumrakový faktor: | -- |
| Rektifikační krok (cm / 100m): | 0,7 |
| Rozsah korekcie (Mil): | 84 |
| Rozsah korekcie (cm / 100m): | 244 |
| Korekce paralaxy: | 23m - nekonečno |
| Dlžka: | 361 mm |
| Hmotnosť: | 882 g |
LINK PDF Optika6 4.5-27x50 RD FFP
