Optika6 4.5-27x50 RD SFP
Puškohľad pre lov na veľké vzdialenosti.
| Kategória: | OPTIKA / TERMOVÍZIE |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvoľte variant |
Popis
Ak sa snažíte neustále posúvať svoje vlastné limity pri streľbe z guľovnice na dlhé vzdialenosti, ponúkne vám puškohľad Optika 6 4.5-27x50 všetky funkcie a vlastnosti, ktoré potrebujete.
Všetky modely puškohľadu Optika 6 4.5-27x50 sú vybavené voľne prístupným, vynulovateľným ústrojenstvom na nastavovanie korekcií vplyvu vetra a taktiež voľne prístupným, zaistiteľným ústrojenstvom na nastavovanie výškových korekcií, ktoré je opatrené nulovou zarážkou. Zámerné kríže v prevedení MIL sa vyznačujú možnosťou nastavovania v rektifikačných krokoch po 0,1 miliradiáne, zatiaľ čo zámerné kríže v prevedení MOA umožňujú vykonávanie rektifikačných krokov v intervale 0,25 MOA.
Model 4.5-27x50 je k dispozícii so zámernými krížmi s osvetlením a je vybavený funkciou nastavovania korekcie paralaxy a štvorpolohovou páčkou ovládajúcou prstenec pre rýchle vykonávanie zmien zväčšenia.
Zamerná osnova 4C a BDC 3
| Vhodný na lov/streľbu: | Dlhé vzdialenosti |
| Typ zámernej osnovy: | Osvetlená |
| Poloha zámernej osnovy: | SFP (2. ohnisková rovina) |
| Zväčšenie: | 4,5-27x |
| Objektiv: | 50 mm |
| Závit pro filtr objektivu: | M55x0.75 |
| Rozměr hlavního tubusu: | 30 mm |
| Priemer výstupnej pupily: | 9,5-1,9mm |
| Vzdialenost výstupnej pupily: | 90 mm |
| Zorné pole (°): | 4,2-0,70 |
| Zorné pole (m/100m): | 7,3-1,2 |
| Dioptrický rozsah okuláru: | +2,0/-2,0 D |
| Svetelná priepustnost: | 91% |
| Svetelná priepustnost sumraková: | 88% |
| Sumrakový faktor: | 15,0-36,7 |
| Rektifikační krok: | 0,7 |
| Rektifikačný rozsah (MOA): | 84 |
| Rektifikačný rozsah (cm / 100m): | 244 |
| Korekce paralaxy: | 25yd - nekonecno |
| Dlžka: | 361 mm |
| Hmotnosť: | 882 g |
LINK PDF Optika6 4.5-27x50 RD SFP
