MeoStar S2 82 HD šikmý
Špičkový spektív, ktorému dôverujú aj biatlonisti.
| Kategória: | Meopta |
|---|---|
| Záruka: | 10 rokov |
| EAN: | 8594050732391 |
Popis
Spektív MeoStar S2 82 HD je medzníkom v sortimente Meopty. Veľkosťou i prvotriednym výkonom je predurčený konkurovať akémukoľvek spektívu na súčasnom trhu. Nízkodisperzné fluoridové HD sklá objektívu prinášajú maximálne rozlíšenie a kontrast s verným farebným podaním v celom zornom poli aj za znížených svetelných podmienok. V spojení s okulárom 30-60x WA, ktorý zachováva subjektívne zorné pole 66 ° v celom rozsahu zväčšenia, je nový MeoStar S2 pripravený vyhovieť najnáročnejším pozorovacím nárokom. Spektív MeoStar S2 82 HD sa vyrába v dvoch prevedeniach, ako šikmý a priamy.
MeoStar S2 82 HD môžete dobre poznať z biatlonových strelníc. Vedľa Českého zväzu biatlonu stavili na jeho čistý obraz aj tímy Slovenska a Nórska.
Spektív MeoStar S2 82 HD sa dodáva BEZ okulára, ktorý je nutné dokúpiť zvlášť. Kompatibilné sú okuláre so zväčšením 20-70x alebo širokouhlý 30-60x.
| Optický priemer objektívu: | 82 mm |
| Ohnisková vzdialenosť objektívu: | 439 mm |
| Minimálna pozorovacia vzdialenosť: | 4,15 m |
| Dioptrický rozsah okulára: | +/- 3 D |
| Počet optických prvkov: | 7/5 |
| Závit pre objektívový filter: | nie |
| Statívový závit: | 1/4-20 |
| Dĺžka objektívu bez okulára: | 326 mm |
| Hmotnosť bez okulára: | 1454 g |
| Min. prevádzková teplota: | -25 °C |
| Max. prevádzková teplota: | 55 °C |
| Min. skladovacia teplota: | -40 °C |
| Max. skladovacia teplota: | 70 °C |
| Vodotesnosť: | 2 m |
| Svetelná priepustnosť denná: | 95 % |
| Svetelná priepustnosť súmraková: | 91 % |
